Lovecký pavilon - ve stylu empíru


Lovecký pavilon najdete na červené turistické značce a naučné stezce Babiččino údolí směrem od  České Skalice. Lovecký pavilon stojí v romantickém lesním prostředí v bezprostřední blízkosti ratibořické Bažantnice. Je to emprírová budova postavená v roce 1800. Dominantu tvoří portál s dvěma dórskými sloupy.

 

Další zajímavosti v Babičině údolí:

 

Dovolená na chatě

stále populárnější je dovolená na chatě nebo chalupě v České republice. Stačí si vybrat místo a týden plný zážítků je Váš...

Nedaleko Babiččina údolí

Kousek od Babiččina údolí nezapomeňte navštívit Orlické hory se spoustou zajímavých památek a možností sportovních aktivit. Pokud nevíte kam, zkuste si rezervovat ubytování Deštné v Orlických horách - hotely, penziony i chalupy a vydejte se za zážitky.

 

Tipy na výlet či dovolenou

Nedotčená příroda, stolové hory, tajemná údolí, romatické procházky paneskou přírodou a mnohem víc na Vás čeká v národním parku České Švýcarsko. Ideální místo pro Vaši dovolenou či prodloužený víkend. Velký výběr z ubytování České Švýcarsko, každý si tu najde to své. 

Okolí Babiččina údolí

Z Babiččina údolí je to také kousek do Krkonoš. Můžete poznat známá horská střediska jako třeba Pec pod Sněžkou nebo Špindlerův mlýn a vydat se na vyhlášené hřebenové tůry. Které horské středisko si vybrat? Zkuste třeba   Ubytování Špindlerův mlýn - hotely a penziony tu naleznete skoro na každém rohu. 

© 2017 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode