Pokladní systém pro restaurace

Potřebujete zefektivnit provoz svého podniku a hledáte vhodné pokladní řešení pro váš podnik? Zkuste Elementary POS! Česká aplikace, díky níž bude práce mnohem jednodušší.

 

Elementary POS je pokladna v mobilu a pokladní systém zároveň.

Je určena pro použití v mobilních zařízeních a tabletech s operačním systémem Android. Aplikace je uživatelsky jednoduchá a velmi dobře škálovatelná. A přesně takový pokladní systém je pro gastro nezbytný. Ať už potřebujete jednoduchou pokladnu v mobilu nebo potřebujete komplexní pokladní systém pro větší provoz, tato aplikace to zvládne s přehledem.

Elementary POS je vhodná pro širokou škálu uživatelů, od malých živnostníků až po větší firmy.

Je ideální pro použití v různých obchodních prostředích, jako jsou restaurace, kavárny, bistra a stánky s občerstvením, kde je důležitá flexibilita a mobilita pokladního systému

A co je nejlepší je cena.

S Premium verzí za pouhých 130 Kč měsíc můžete mít aplikace na které poběží neomezeně zařízení a uživatelů zároveň. Druhou výhodou je úspora nákladů na nákup drahého hardware. Zde vám bude stačit normální Android telefon nebo tablet. To vše se dá samozřejmě propojit s pokladní zásuvkou, skenerem čárových kódů, platebním terminálem i tiskárnou. Funguje i napojení na platební terminály SumUp a MyPOS.

Záleží jen na vás jak si systém přizpůsobíte vašemu provozu

Můžete mít zákaznický display, tiskárnu i displej v kuchyni nebo na baru. A váš číšník nebo více číšníků může objednávat přímo z placu. A příslušné položky z objednávky se zobrazí v kuchyni nebo na baru…

Elementary POS to není jen o prodeji, ale také o pokročilé správě skladu, prodejních položek, receptů, ale také budete mít k dispozici statistiky a přehledy prodejů. A samozřejmě naše aplikace funguje i offline.

Mrkněte na ElementaryPOS