Penzion Krásné časy - Dobrošov

Poloha: Dobrošov u Náchoda   

Nedaleko známé pevnosti Dobrošov se nachází příjemný penzion Krásné časy. Penzion nabízí ubytování v šesti prostorných a stylově zařízených pokojích a jednom apartmánu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, možnost televize a v celém objektu je připojení k internetu. K penzionu náleží také příjemná, bezbariérová, nekuřácká restaurace. Příjemně posedět můžete také na terase s výhledem do krajiny. Pro vaše děti je připraveno dětské hřiště. Penzion Krásné časy je vhodným místem nejen pro rodinnou rekreaci, ale také pro pořádaní firemních akcí, večírků, oslav. V blízkém okolí můžete navštívit Jiráskovu chatu, Náchodský zámek nebo o něco vzdálenější Babiččino údolí.

 

  • Kapacita penzionu: 18 osob ( 6 x dvoulůžkový pokoj, 1 x apartmán)
  • Vybavení penzionu: bar, restaurace, letní terasa, salónek, připojení k internetu, dětská postýlka, udržovaná zahrada, uzamčené parkoviště
  • Vybavení pokojů: sprcha, wc, možnost televize se satelitem, internet
  • Konferenční vybavení: dataprojektor, plátno, ozvučení, bezdrátový mikrofon, flipchart, dvd přehrávač, internet
  • Check - in: 15:00 - 18:00
  • Check - out: do 10:00

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

Poloha penzionu na mapě

 

Další možnosti ubytování v Babiččině údolí a okolí

Nedaleko Babiččina údolí

Kousek od Babiččina údolí nezapomeňte navštívit Orlické hory se spoustou zajímavých památek a možností sportovních aktivit. Pokud nevíte kam, zkuste si rezervovat ubytování Deštné v Orlických horách - hotely, penziony i chalupy a vydejte se za zážitky.

 

Tipy na výlet či dovolenou

Nedotčená příroda, stolové hory, tajemná údolí, romatické procházky paneskou přírodou a mnohem víc na Vás čeká v národním parku České Švýcarsko. Ideální místo pro Vaši dovolenou či prodloužený víkend. Velký výběr z ubytování České Švýcarsko, každý si tu najde to své. 

Okolí Babiččina údolí

Z Babiččina údolí je to také kousek do Krkonoš. Můžete poznat známá horská střediska jako třeba Pec pod Sněžkou nebo Špindlerův mlýn a vydat se na vyhlášené hřebenové tůry. Které horské středisko si vybrat? Zkuste třeba   Ubytování Špindlerův mlýn - hotely a penziony tu naleznete skoro na každém rohu. 

© 2017 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode