Cyklotrasy v Babičině údolí


Cyklisté mají v regionu několik zajímavých možností výletů. K hlavním cyklistickým trasam patří Cyklotrasa KČT č. 4018 – Okruh Boženy Němcové a pak několik dalších tras, které cyklisty zavezou Po stopách bojů války 1866 – č. 4018, 4055, 4056, 4057.

 

Okruh Boženy Němcové 

Popis trasy: Trasa vede nejkrásnějšími místy Babiččina údolí. Začnete v Ratibořicích, odkud se vydáte Babiččiným údolím do Havlovic a pak do podhorského městečka Červený Kostelec.. Čtěte dále >

 

Po stopách bojů války

Popis trasy: Na trase se seznámíte se všemi důležitými památkami v regionu Babiččina údolí – zámek, Staré Bělidlo, mlýn, mandl, Viktorčina splav a další... Čtěte dále >

Nedaleko Babiččina údolí

Kousek od Babiččina údolí nezapomeňte navštívit Orlické hory se spoustou zajímavých památek a možností sportovních aktivit. Pokud nevíte kam, zkuste si rezervovat ubytování Deštné v Orlických horách - hotely, penziony i chalupy a vydejte se za zážitky.

 

Tipy na výlet či dovolenou

Nedotčená příroda, stolové hory, tajemná údolí, romatické procházky paneskou přírodou a mnohem víc na Vás čeká v národním parku České Švýcarsko. Ideální místo pro Vaši dovolenou či prodloužený víkend. Velký výběr z ubytování České Švýcarsko, každý si tu najde to své. 

Okolí Babiččina údolí

Z Babiččina údolí je to také kousek do Krkonoš. Můžete poznat známá horská střediska jako třeba Pec pod Sněžkou nebo Špindlerův mlýn a vydat se na vyhlášené hřebenové tůry. Které horské středisko si vybrat? Zkuste třeba   Ubytování Špindlerův mlýn - hotely a penziony tu naleznete skoro na každém rohu. 

© 2017 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode