Bungalovy Ratibořice - Zlíč

Poloha: Zlíč u Babiččina údolí   

Ubytování v pěším dosahu Babiččina údolí nabízíme v Bungalovech Ratibořice. Komfortníá sezónní ubytování poskytujeme v osmi bungalovech s teráskou a posezením. Každé dva bungalovy mají společnou terasu, vchod a chodbičku, ale vlastní uzamčení. Ubytovat se zde tak můžou dvě rodiny nebo skupiny přátel, které se navzájem neznají. Dvou až pětilůžkové bungalovy jsou vybavené sociálním zařízením (sprcha, WC), TV, rychlovarná konvice, lednice a samozřejmostí je WiFi připojení k internetu. Rádi přivítáme též Vaše domácí mazlíčky. V pokojích nejsou kuchyňky, ale v sousedství se nachází dvě restaurace s širokou nabídkou jídel a příznivými cenami. Na travnaté ploše před bungalovy je připravené ohniště s posezením a též prostor pro zaparkování automobilů. Pro zpříjemnění Vašeho pobytu Vám rádi zapůjčíme různé společenské hry, badminton nebo jízdní kola. Za hezkého počasí doporučujeme podniknout výlety do okolí. Jedním z cílů mohou být Ratibořice a Babiččino údolí zvdálené cca 2 km nebo o něco vzdálenějí skalní město Adršpach.

 

  • Kapacita objektu: 38 lůžek
  • Vybavení objektu: každé dva bungalovy společná terasa, vchod a chodbička, vlastní uzamčení, k zapůjčení jízdní kola pro děti i dospělé, fén, žehlička, gril, badminton, karetní a společenské hry, posezení s ohništěm, parkování u objektu
  • Vybavení bungalovů: sociální zařízení (sprcha, WC), TV, rychlovarná konvice, lednice, lůžkoviny, sušák na prádlo
  • Check - in: od 15:00
  • Check - out: do 9:00

 

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

Poloha bungalovů na mapě

Další možnosti ubytování v Babiččině údolí a okolí

 

Nedaleko Babiččina údolí

Kousek od Babiččina údolí nezapomeňte navštívit Orlické hory se spoustou zajímavých památek a možností sportovních aktivit. Pokud nevíte kam, zkuste si rezervovat ubytování Deštné v Orlických horách - hotely, penziony i chalupy a vydejte se za zážitky.

 

Tipy na výlet či dovolenou

Nedotčená příroda, stolové hory, tajemná údolí, romatické procházky paneskou přírodou a mnohem víc na Vás čeká v národním parku České Švýcarsko. Ideální místo pro Vaši dovolenou či prodloužený víkend. Velký výběr z ubytování České Švýcarsko, každý si tu najde to své. 

Okolí Babiččina údolí

Z Babiččina údolí je to také kousek do Krkonoš. Můžete poznat známá horská střediska jako třeba Pec pod Sněžkou nebo Špindlerův mlýn a vydat se na vyhlášené hřebenové tůry. Které horské středisko si vybrat? Zkuste třeba   Ubytování Špindlerův mlýn - hotely a penziony tu naleznete skoro na každém rohu. 

© 2017 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode